Firma Referencje klientów
Co mówią o nas klienci

Biuro ProPIT obsługuje naszą firmę od kilku lat. Pani Edyta już po pierwszym przeglądzie dokumentów księgowych wykryła błędy popełnione przez poprzednie biuro. Dzięki temu mogliśmy skorygować dokumenty, uregulować niestety niemałe niedopłaty składek i dzięki temu uniknęliśmy dużych problemów z ZUSem i US.
Jednym słowem wyprowadziła naszą firmę na prostą

Prowadzę firmę ponad 10 lat i zawsze moją księgowością zajmowało się biuro rachunkowe ProPIT. Może inaczej, biuro rachunkowe to przede wszystkim ludzie, więc mówię tutaj o sympatycznej ekipie, która zawsze służy pomocą wspierając to uśmiechem.
To, co wyróżnia ProPIT to nie tylko książkowa wręcz obsługa klienta, ale również ambicje Pani Edyty Zaniewicz, która jest przykładem osoby z pasją, czytającą do poduszki książki na temat VAT-u, gdzie sam spis treści to 70 stron.
Dzięki temu, że Pani Edyta kocha to, co robi, wiem, że stale się rozwija i zdobywa nową wiedzę a w przypadku rachunkowości i podatków to podstawa. Dlatego, jeżeli szukasz biura, które pozwala spać spokojnie a podatki chcesz płacić z uśmiechem na twarzy to nie możesz wybrać inaczej.
W obecnych czasach nie jest sztuką mieć zadowolonych klientów, prawdziwa sztuka to rozkochać klientów w swoich usługach. ProPIT to potrafi.

Pełen profesjonalizm, obszerna wiedza, szybko, sprawnie, szefowa Pani Edyta służy radą i pomocą, polecam w 100 procentach

Solidne biuro, które rzetelnie wykonuje swoją pracę i zawsze służy pomocą.
Polecam w 100%! Przemiłe Panie!!!

Gorąco polecam biuro ProPIT korzystam z tego biura już kilka lat. Fachowe porady i myślę, że wiele biur może pozazdrościć pasji z jaką można pracować a przy tym obsłużyć Klienta miło rzetelnie i z profesjonalną wiedzą. ProPIT biuro do każdego Klienta podchodzi z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nic dodać nic ująć.

Współpracuję z biurem ProPIT od wielu lat. Doświadczyłam „srogiej” kontroli z US. Pani Edyta dokonała niemalże cudu. Ukłony do ziemi dla szefowej, Pani Edyty Zaniewicz, jednak nie bez znaczenia jest fakt niebywałych kompetencji wszystkich pracowników biura. Z całego serca polecam!

Jestem z Firmą ProPIT już 10 lat, czyli od początków mojej firmy, nigdy nie było problemów, a wręcz odwrotnie, pomogli mi w wielu sytuacjach firmowych i prywatnych. Fachowa i profesjonalna opieka księgowa, wiedza pracowników bardzo wysoka i widzę, że cały czas podnoszą swoje kwalifikacje aby nadążyć nam wymysłami naszych urzędów. To co można im zarzucić, to skrupulatność i dokładność w obsłudze księgowej, jako pracodawca i osoba czasem ma ochotę coś skrócić aby było łatwiej, to tutaj się nie da, pilnują mnie na każdym kroku, abym sam nie wpadł w tarapaty księgowe. Za sobą mam m.in. kontrolę skarbową, która nie wykazała żadnych uchybień księgowych, z resztą podczas samej kontroli pomagali mi we wszystkim. Oni na prawdę profesjonalnie opiekują się firmami i osobami prywatnymi. Polecam innym.

Doskonała profesjonalna organizacja. Wysoka jakość obsługi. Kontakt z firmą rewelacja, szybko odpowiadają na e-maile, zawsze odbierają telefony a realizacja powierzonych zadań przebiega wzorowo! Pani Edyta zawsze odbiera telefon nawet po zamknięciu biura. Rzetelne i zawsze wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Sprawy załatwiane są natychmiastowo. Znajomość przepisów godnych do naśladowania. Niejedno biuro mogłoby się duuuużo nauczyć od osób tam pracujących… Po raz pierwszy spotkałam się z taaak wielkim zaangażowaniem i profesjonalną obsługą Klienta. Jesteśmy Klientami biura od prawie 1.5 roku i to był strzał w 10-tke. Polecam z całego serca!

Chcesz zobaczyć więcej? Zobacz opinie na Facebooku